Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie blokujesz w przeglądarce tych plików, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia. W przeglądarce istnieje możliwość zarządzana plikami cookies. Korzystanie ze strony bez blokowania plików cookies oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
SALE Sukienka Amelia czarna2

Efektowna sukienka z tiulami dla dziewczynki.
Góra to dzianina punto.
Dół to tiulowa spódniczka w stylu baletnicy.
Sukienka idealna do rajstop i do leginsów.
Fason obniżony. Świetny wybór na na wesela, święta, zabawy szkolne.

Tkanina: Poliester 100%

Szczegółowe wymiary:

Rozmiar104110116122128134140
Długość rękawa od ramienia35374143464849
Długość rękawa od pachy29293233353738
Obwód pod pachami59606264666870
Obwód na wysokości paska spódniczki58606264666870
Długość całkowita47495153586264


Wszystkie rozmiary podane w cm (+/-1)

Sukienka Amelia czarna2

  • Marka: Al-Da
  • Kod produktu: Amelia2
  • Dostępność: Na stanie

Dostępne opcje

Cena widoczna tylko dla zarejestowanych klientów hurtowych.