Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie blokujesz w przeglądarce tych plików, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia. W przeglądarce istnieje możliwość zarządzana plikami cookies. Korzystanie ze strony bez blokowania plików cookies oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Sukienka rosa chabrowa

Sukienka z tiulami dla dziewczyny w kolorze chabrowym.
Uszyta z cienkiej błyszczącej rozciągliwej dzianiny.
Pod spodem znajduję się podszewka z wiskozy.
Stan obniżony.
Świetny wybór na Święta i wesela

Tkanina: Poliester 100% Podszewka: Wiskoza 95% Poliester 5%
Kolor: Chabrowy

Szczegółowe wymiary:

Rozmiar140146152158
Długość rękawa od ramienia47505356
Długość rękawa od pachy36384042
Obwód pod pachami68707680
Obwód na wysokości paska spódniczki72748082
Długość całkowita69737679


Wszystkie rozmiary podane w cm (+/-1)

Sukienka rosa chabrowa

  • Marka: Al-Da
  • Kod produktu: Rosa niebieska
  • Dostępność: Na stanie

Dostępne opcje

Cena widoczna tylko dla zarejestowanych klientów hurtowych.