Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie blokujesz w przeglądarce tych plików, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia. W przeglądarce istnieje możliwość zarządzana plikami cookies. Korzystanie ze strony bez blokowania plików cookies oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Sukienka Moly

Dzianinowa sukienka dla dziewczynki w kolorze jeansowym.
Ozdobiona różowym kotkiem na przodzie i pasem kwiatów na dole.
Z tyłu zapinana na zamek.
Świetny wybór dla dziewczynek, które lubią sportowy styl.

Tkanina: Poliester 100%
Kolor: Jeansowy

Szczegółowe wymiary:

Rozmiar104110116122128
Długość rękawa od ramienia3637394244
Długość rękawa od pachy2729304244
Obwód pod pachami5660626466
Obwód pasa5655606264
Długość całkowita5355606367


Wszystkie rozmiary podane w cm (+/-1)

Sukienka Moly

  • Marka: Al-Da
  • Kod produktu: Molly
  • Dostępność: Na stanie

Dostępne opcje

Cena widoczna tylko dla zarejestowanych klientów hurtowych.