Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie blokujesz w przeglądarce tych plików, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia. W przeglądarce istnieje możliwość zarządzana plikami cookies. Korzystanie ze strony bez blokowania plików cookies oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Sukienka Lara

Sukienka dla dziewczynki z długi rękawem.
Uszyta z dzianiny sweterkowej nakrapianej srebrnymi kropkami.
Ozdobiona szarym kwiatuszkiem i błyszczącym paseczkiem.
Pod spodem znajduję się podszewka z wiskozy.
Model uniwersalny będzie pasował na wiele okazji.

Skład: Poliester 100% Podszewka: Wiskoza 95 % Elastan 5%

Szczegółowe wymiary:

Rozmiar869298104110116122128134140
Długość rękawa od ramienia28313335373841434547
Długość rękawa od pachy22242627283031333436
Obwód pod pachami54565759616264666870
Obwód na wysokości paska spódniczki52545556575860626466
Długość całkowita42464952555860646770


Wszystkie rozmiary podane w cm (+/-1)

Sukienka Lara

  • Marka: Al-Da
  • Kod produktu: Lara
  • Dostępność: Na stanie

Dostępne opcje

Cena widoczna tylko dla zarejestowanych klientów hurtowych.