Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie blokujesz w przeglądarce tych plików, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia. W przeglądarce istnieje możliwość zarządzana plikami cookies. Korzystanie ze strony bez blokowania plików cookies oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
Sukienka Tacjana

Dzianinowa sukienka dla dziewczynki w modnym jeansowym kolorze.
Przód to mięsista koronka położona na bawełnianym spodzie.
Fason obniżony, spódniczka rozkloszowana.
Wygodna, mięciutka w zależności od dodatków świetna na co dzień i na bardziej eleganckie okazje.

Tkanina: Poliester 100% Podszewka: Bawełna 100 %
Kolor: Jeansowy, granat jasny niebieski

Szczegółowe wymiary:

Rozmiar128134140146152158
Długość rękawa od ramienia434547505357
Długość rękawa od pachy343537384043
Obwód pod pachami666870747880
Obwód na wysokości paska spódniczki687072748084
Długość całkowita636770757882


Wszystkie rozmiary podane w cm (+/-1)

Sukienka Tacjana

  • Marka: Al-Da
  • Kod produktu: Tacjana
  • Dostępność: Na stanie

Dostępne opcje

Cena widoczna tylko dla zarejestowanych klientów hurtowych.