Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie blokujesz w przeglądarce tych plików, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia. W przeglądarce istnieje możliwość zarządzana plikami cookies. Korzystanie ze strony bez blokowania plików cookies oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.
SALE Sukienka Amelia - czarna

Efektowna sukienka z tiulami dla dziewczynki.
Góra to przyjemny dla ciała elastyczny cieplutki welur.
Dół to tiulowa spódniczka w stylu baletnicy.
Sukienka idealna do rajstop i do leginsów.
Fason obniżony. Świetny wybór na na wesela, święta, zabawy szkolne.

Tkanina: Poliester 100%

Szczegółowe wymiary:

Rozmiar116122128134140
Długość rękawa od ramienia4143464849
Długość rękawa od pachy3233353738
Obwód pod pachami6264666870
Obwód na wysokości paska spódniczki6264666870
Długość całkowita5153586264


Wszystkie rozmiary podane w cm (+/-1)

Sukienka Amelia - czarna

  • Marka: Al-Da
  • Kod produktu: Amelia 1
  • Dostępność: Na stanie

Dostępne opcje

Cena widoczna tylko dla zarejestowanych klientów hurtowych.